Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Zachodniopomorskie

Star-bor Meble na wymiar

Sklep Star-Bor zadba o wnętrza, wykonując solidne meble dopasowywane do mieszkań. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu mebli pokojowych i innych przyciąga rosnącą grupę klientów. Firma znajduje się w Szczecinie, świadcząc usługi na obszarze województwa zachodniopomorskiego oraz całego państwa. Odbiorcy produktów Star-Bor przede wszystkim chwalą wysoką jakość wykonywanych mebli. STAR-BOR Meble, ul. Mieszka I-go 80, 71-011 Szczecin 501-103-747.
Starbor.pl, więcej na stronie

Subskrybuj Zachodniopomorskie