Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

WSM Sosnowiec

Dietetyka w sporcie, Organizacja i Zarządzanie, czy też i pielęgniarstwo – naukę na tych i innych kierunkach studiów gwarantuje Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu.
Szkoła medyczna w Sosnowcu zapewnia swoim studentom dobre przygotowanie do wykonywanego zawodu, dużą pulę stypendiów, jak również możliwość zdobywania umiejętności w wielu obszarach.
Zespół doświadczonych wykładowców, dobrze wyposażona baza dydaktyczna oraz rewelacyjna lokalizacja sprawiają, że WSM Sosnowiec jest jedną z najbardziej polecanych szkół medycznych na tym terenie.
Nie zastanawiaj się i już teraz zapisz się na studia medyczne – Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu zachęca do rejestrowania się za pomocą strony www.

Kategoria: 
Adres firmy: 
Wojska Polskiego 6, Sosnowiec, Polska
REGON: 
NIP: 
6443367777
Telefon: 
510-036-870
Google+: 
Facebook: 
Twitter: