Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Wielkopolskie

Qubika osiedla domów jednorodzinnych

Wykonawca osiedla Herbowego ma w swojej ofercie energooszczędne wille niewielkiej odległości od centrum miasta. Przedsiębiorstwo realizuje różne projekty budowlane, takie jak Osiedle Herbowe w Rogalinie. Firma realizuje własne projekty na obszarze Poznania i jego okolic. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy napisać: b.grecz@palac.net.. Wycena Bogdan Grecz, kom. 501 982 456, tel. 61/ 85 29 610, e-mail: b.grecz@palac.net

Subskrybuj Wielkopolskie