Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Usługi

Firma TLP

Profesją firmy TLP jest detekcja infrastruktury podziemnej, tras kablowych , a także metali. Co więcej, firma gwarantuje także usługi pomiarowe dla geodezji, jak i serwis wykrywaczy.
W dużym asortymencie TLP klienci znajdą lokalizatory renomowanych marek takich, jak Radiodetection, czy 3M Dynatel, magnetometry, a także georadary.
Doświadczone grono ekspertów, dobrej klasy sprzęt, ekspresowa realizacja zamówienia oraz przystępne ceny to atuty, które wyróżniają przedsiębiorstwo TLP.

klimatyzacje montaż

Klimatyzacja to gwarancja odpowiedniej temperatury w trakcie upałów. Tego typu urządzenia oferuje przedsiębiorstwo Mastar z Wrocławia.
Współdziałamy z popularnymi firmami, które mogą zaoferować nieszkodliwe dla zdrowia urządzenia do klimatyzacji spełniające wymogi techniczne.
Poza dużym asortymentem różnych typów zapewniamy także bezpieczny montaż klimatyzatorów. Samo wykonanie usługi nie zabiera dużo czasu – zaledwie 1-2 dni. Uprzednio opracowujemy kosztorys i zawieramy umowę.

Sklep z kamieniami Ross Stone

Z kamienia można skonstruować bardzo wiele przedmiotów – od konstrukcji budowlanych aż po sztukę. Sprzedaż kamienia dekoracyjnego oraz budowlanego to specjalność przedsiębiorstwa P.P.H.U. ROSS w Czersku.

Kruszywo, kamień polny cięty czy otoczaki to przykładowy| materiał, który proponujemy. Może być wykorzystany m.in. do budowy ścian, nóg od stołu, schodów oraz wielu innych produktów.

Kostka betonowa

Przedsiębiorstwo Rem-Budex gwarantuje swoim klientom wysokiej jakości usługi brukarskie oraz ogrodnicze takie, jak m.in. położenie drogi dojazdowej z kostki betonowej, budowę murków oporowych, montaż automatycznego nawadniania, jak również koszenie trawników i budowę oczek wodnych.
Układanie kostki, jak również zaprojektowanie ogrodu poprzedzone jest darmowymi konsultacjami, podczas których zainteresowany może przedstawić swoje zamierzenia – firma brukarska przygotowuje indywidualny projekt dla każdego klienta.

REPOZ - układanie kostki brukowej

Przedsiębiorstwo Repoz oferuje układanie nawierzchni z kostki brukowej, montaż murka ozdobnego, zagospodarowywanie terenów zielonych, jak również drobne prace ogrodnicze.
Repoz oferuje sporządzenie bezpłatnego kosztorysu w pełni przystosowanego do potrzeb klienta, najwyższej klasy produkty i profesjonalne usługi na wysokim poziomie.
Grupa ekspertów, niskie ceny, a także rzetelność wykonania to cechy, za sprawą których firma brukarska cieszy się wciąż rosnącą popularnością śród klientów.

Remonty-styl.pl

Przedsiębiorstwo budowlane Marcin Zieliński zajmuje się wykonywaniem kompleksowych modernizacji domów, prac tynkarskich i zapewnia kompleksowe remonty mieszkań w Łodzi i kompleksowe wykańczanie wnętrz w Pabianicach Kompleksowe wykonywanie usług remontowo-budowlanych w pomieszczeniach np. domów oraz na zewnątrz w przypadku wszelkiego rodzaju obiektów to nasza specjalność. Centrala przedsiębiorstwa znajduje się w powiecie łódzkim.

Hurtownia kamienia ozdobnego

Skład Koronowo to duży wybór elementów architektury około domowej. W sprzedaży: gabiony, otoczaki czy ekogroszek. Dzięki dużej ofercie, a także konkurencyjnym cenom, przedsiębiorstwu zaufało już duże grono klientów. Biuro firmy jest w Koronowie, ale wykonuje zlecenia na terenie całej Polski. Szereg dokładnych wiadomości znajduje się na portalu.

Remonty Marcin Zieliński

Firma budowlana Marcin Zieliński zajmuje się wykonywaniem kompleksowych remontów domów, prac tynkarskich i wykończeń apartamentów w województwie łódzkim. Zakład oferuje wykonanie prac takich, jak montaż systemów GK, kładzenie gładzi szpachlowej, układanie płytek, a także gipsowanie i montowanie sufitów podwieszanych. Siedziba firmy zlokalizowana jest peryferiach Łodzi. Osoby z Pabianic i okolic firma namawia do zadawania pytań telefonicznie, a także do zapoznania się z interesującym wyborem usług na stronie www.

Firma Poligraficzna Wojciech i Ewa Gałuszka

Zakładom stosującym opakowania z kartonu Art-Druk Zakład Poligraficzny Wojciech i Ewa Gałuszka z województwa świętokrzyskiego może zaoferować specjalnie opracowane opakowania dla ich wyrobów m.in. z tektury szarej.

Filmy ślubne Wedding Studio DSRL

Firma Wedding Studio DRSL trudni się realizacją wszelkiego rodzaju nagrań filmowych, między innymi spotów promocyjnych oraz krótkometrażowych filmów dla przedsiębiorstw. Pracowników firmy charakteryzuje pasja do pracy, rzetelne kompetencje i ogromna troska o zadowolenie klienta. Nie dziwi więc, że studio ma możliwość cieszyć się uznaniem konkurencji oraz systematycznie wraz z biegiem lat rosnącą grupą tworzonych nagrań. Team osób współpracujących przy tworzeniu filmów został dobrany tak, by jak najlepiej spełnić oczekiwania klienta.

Strony

Subskrybuj Usługi