Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Uroda

najskuteczniejsza depilacja laserowa poznań

Beauty & Beauty to salon urody wykonujący depilację laserową różnych części ciała takich, jak pach, pośladków oraz karku.
Laserowe usuwanie owłosienia oraz depilacja intymna to najskuteczniejsza metoda na pozbycie się niepotrzebnego owłosienia – w gabinecie Beauty & Beauty koło Poznania włosy usuwane są przy użyciu lasara Vectus.

Profesjonalna obsługa, niskie ceny oraz ogromne doświadczenie to zalety, dzięki którym z usług salonu kosmetycznego Beauty & Beauty skorzystała już duża grupa usatysfakcjonowanych klientów.

Edaff fuzja sztuki makijażu, wizażu i stylizacji

Makijażystka i wizażystka Elena Daff oferuje wszechstronny zestaw usług połączonych z projektowaniem ubioru oraz interesującą propozycją szkoleń. Najpopularniejsze usługi obejmują m.in. makijaże sylwestrowe. Ponadto, równie interesujące jest wybieranie zagęszczania rzęs, a także analizy sylwetki. Pracuję w moim nowoczesnym gabinecie we Wrocławiu – oferuję rzetelną poradę oraz konkurencyjne ceny za usługi. Elena Daff zaprasza wszystkich chętnych do kontaktu mailowego, a także do obejrzenia zdjęć makijaży i stylizacji na stronie online.

Edaff profesjonalna wizażystka

Salon Eleny Daff to w pełni wyposażone studio makijażu. Kompetentna wizażystka wykonuje makijaż studniówkowy, makijaże do pokazów mody , a także obsługę sesji fotograficznych. Z usług wizażystki skorzystało już wiele firm fashion i klientek indywidualnych z Wrocławia i okolic. Oprócz tego, współpracuje z osobami prywatnymi, agencjami modelek, zawodowymi fotografami, designerami.
Więcej na stronie edaff.pl

Przedłużanie włosów Beautifulhair

Beautifulhair.com.pl, Os.Piastowskie 120 - Pelikan, Poznań
Salon wellness z Rataj gwarantuje profesjonalne zwiększanie objętości włosów. W urozmaiconej ofercie salonu znajdują się najlepszej jakości włosy naturalne w rozmaitych barwach. Firma realizuje usługi w swojej siedzibie na terenie Poznania. Wiadomości na temat produktów oraz wykonywanych zabiegów znajdują się na beautifulhair.com.pl.
Wejdź na stronę beautifulhair.com.pl

Salon kosmetyczny Pieklak

Kosmetyczka Angelika Pieklak oferuje interesujące zabiegi kosmetyczne. Firma realizuje zabiegi za pomocą bardzo dobrych produktów liczących się marek kosmetycznych. Usługi są wykonywane w prywatnym gabinecie bądź na życzenie w siedzibie klienta. Kosmetyczka dojeżdża swoim autem do zainteresowanych pań z Bielska i całego powiatu. Zapraszamy do kontaktu: salon@mobilnepaznokcie.pl.
Szczegóły oferty

Salonurody.olsztyn.pl kosmetyczka

Centrum urody Strefa Piękna gwarantuje wysokiej jakości zabiegi kosmetyczne w centrum Olsztyna. Nasze usługi: fryzjerstwo, porady dietetyczne, pielęgnacja twarzy. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości, wypróbowanych środków do pielęgnacji, osiągamy doskonałe wyniki i zadowolenie klientów. Wykwalifikowane grono pracowników wykonuje usługi w centrum Olsztyna. Zależy Ci na niepowtarzalnym wizerunku i świetnym nastroju, wstąp do nas w Centrum Handlowym Manhattan I piętro. Salon kosmetyczny: ul. Polna 1C, 10 - 059 Olsztyn, Sobota: od 9 do 15.

Subskrybuj Uroda