Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Turbo-centrum.com.pl

Dziś chcę polecić Wam Markę Turbo Serwis z jego niezwykle interesującą ofertą w zakresie turbin. Okazuje się, że ten zakład proponuje regenerację wszystkich modeli tego urządzenia, obojętnie z jakiego pojazdu pochodzi – czy będzie to np. półciężarówka, samochód osobowy, samochód budowlany albo maszyna rolnicza. Dostarczona turbina w pierwszej kolejności jest dokładnie sprawdzana, aby stwierdzić, gdzie tkwi przyczyna usterki. Naprawę rozpoczyna się od procesu oczyszczania turbosprężarki (np. koła kompresji), przez piaskowanie oraz umycie elementów, które tego wymagają, aż po założenie nieużywanych części (przykładowo uszczelnienia gumowe, koła turbiny) i sprawdzenie wyważarką najnowszej generacji wirników. Jeśli zależy wam na tym, aby turbina była tak samo sprawna jak przed uszkodzeniem oraz była wytrzymała – sprawdźcie to: www.turbo-centrum.com.pl i sprawdźcie czy w waszej miejscowości nie ma punktu serwisowego tego przedsiębiorstwa.
Lista punktów odbioru w poszczególnych województwach:
Kujawsko-Pomorskie
Małopolskie
Lubelskie
Podlaskie
Lubuskie
Opolskie
Podkarpackie
Dolnośląskie
Zachodniopomorskie
Warmińsko-Mazurskie
Łódzkie
Mazowieckie
Wielkopolskie
Ślaskie
Świętokrzyskie
Pomorskie
Ostatnio dodane punkty: Bolesławiec, Elbląg, Lipsko, Ożarów Mazowiecki, Prószków.

Kategoria: 
Adres firmy: 
Świetlińska 3 3, Kajkowo, Ostróda, Polska
e-mail: 
REGON: 
519477499
NIP: 
7411769272
Telefon: 
502-422-123
Google+: 
Facebook: 
Twitter: