Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Triana.pl

Szkoła Tańca Triana organizuje profesjonalne zajęcia nauki tańca flamenco, na różnych poziomach zaawansowania. Polecamy zajęcia w różnych zespołach o odpowiednio dobranym stopniu zaawansowania, przeprowadzane przez prawdziwych nauczycieli. Style flamenco, które trenujemy to m.in Petenera, Siguiriya czy Guajira. Szkoła tańca mieści się w Warszawie, a porządek lekcji rozpoczyna się we wrześniu. Z usług warsztatowni korzysta na co dzień znaczne grono studentów i uczniów, interesujących się flamenco.
Sprawdź triana.pl

Kategoria: 
Adres www: 
Adres firmy: 
Ożarowska 72/32, Warszawa, Polska
REGON: 
146533022
NIP: 
5361327848
Telefon: 
501 35 70 74
Twitter: