Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Technika

Silniki sklep

Silniki to główny artykuł, który można zamówić w prowadzonym przez nas sklepie online Wamasz w Olsztynie. Każdy z tych produktów to urządzenie dobrej jakości, który można wykorzystać do najróżniejszych celów.
Silniki indukcyjne o mocy od 0,04 kW do 355 kW trójfazowe, wielobiegowe, kołnierzowe, przeciwwybuchowe oraz inne zapewniamy w korzystnych cenach. Do nich sprzedajemy także elementy dodatkowe i zapewniamy pełne usługi serwisowe.

Windy towarowe Windpoldźwig

Urządzenia transportowe, dźwigi osobowe, platformy dla niepełnosprawnych, windy od znanych koncernów ma w swoim asortymencie Windopoldźwig Niezawodność sprowadzanych towarów, ich atrakcyjne ceny i szybki montaż spowodowały, że grupa zadowolonych klientów firmy wciąż zwiększa się. W sprawie informacji odnośnie oferty warto odwiedzić portal spółki: www.windpoldzwig.pl. W katalogu Galeria na stronie www zamieszczone są wykonane zamówienia, które są wizytówką firmy. Radosław Myszyński, tel. (68) 457 43 05

Firma TLP

Skrótowo: infrastruktura , kable. Technologie LP trudni się dystrybucją produktów , jak również usług z dziedziny ustalania położenia instalacji podziemnych, metali , a także przewodów. Do oferty produktów firmowych można zaliczyć m.in. wykrywacze przewodów, poza tym w sprzedaży są także produkty używane. Technologie LP Michał Półtorak, ul. Grota Roweckiego 12, 67-100 Nowa Sól Siedziba sklepu znajduje się w Nowej Soli, a oferty zakupu przyjmowane są z terenu całej Polski.

Windy towarowe Windpoldźwig

Specjalista ds. dokumentacji: Artur Piaseckitel. (68) 457 43 09artur.piasecki@windpoldzwig.plWindopoldźwig to spółka z o. o., która oferuje dźwigi różnego rodzaju. Dostępny asortyment to przede wszystkim dźwigniki i podłogi obrotowe. W sprawie informacji dotyczących oferty warto zajrzeć na stronę firmy: www.windpoldzwig.pl. Na można zobaczyć wybrane realizacje. Kadry: Hanna Górnicka, tel.

Producent kabli Eukom

Od ponad 10 lat wyróżniamy się w na rynku wykonywania kabli do systemów służących głównie do transmitowania danych. Firma EUKOM-CABLING mieści się na terenie stolicy.
Możemy przyjąć zamówienia na takie rodzaje przewodów jak m.in.: wielożyłowe telekomunikacyjne, przewody do systemów IBM Cabling System. Prócz tego wykonujemy usługi wklejania złączy światłowodowych w obiektach.
Eukom-Cabling wykonuje zamówienia na przewody: wielożyłowe telekomunikacyjne, patchcordy krosujące i usługi spawania systemów światłowodowych.

Producent grafenu AGP

Advanced Graphene Products produkuje grafen, który uzyskujemy z ciekłego metalu, ten wydajny proces został opracowany przez Instytut Inżynierii Materiałowej. Dystrybucja grafenu odbywa się poprzez stronę advancedgrapheneproducts.pl. Firma ma w ofercie asortyment płytek wyprodukowanych do badań nad elektrycznymi właściwościami grafenu Zespół ekspertów, natychmiastowa obsługa, jak również najlepsza jakość produktów to walory, za sprawą których Advance Graphene Products ma coraz liczniejszy krąg kontrahentów.

WINDPOLDŹWIG Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo WINDPOLDŹWIG trudni się sprzedażą ruchomych chodników. Proponowane urządzenia charakteryzuje bezusterkowość, solidność oraz design. Dodatkowo posiadają one także wymagane dokumenty. Oferowane urządzenia charakteryzują się funkcjonalnością, ponieważ pochodzą od amerykańskich producentów. Działamy profesjonalnie i zdobywamy przez to uznanie klientów. Kierownik Działu: Grzegorz Metrykowski, tel. 68 457 43 04, grzegorz.metrykowski@windpoldzwig.pl

Subskrybuj Technika