Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Szkolnictwo

Szkoła Global Lanuage Academy Wrocław

Akademia językowa mieszcząca się we Wrocławiu została założona z myślą o osobach pragnących profesjonalnie nauczyć się obcych języków. Lekcje prowadzone są przez grono wykwalifikowanych nauczycieli oraz native speaker’ów z USA, Australii, Szwecji i z Japonii. Warsztaty językowe prowadzone są w Global Language Academy oraz u klienta - na terenie Wrocławia. Ponadto, możemy zaoferować kurs przez skype’a. Prócz tego polecam zajęcia wakacyjne oraz dla przedsiębiorstw. Nasza kadra to lektorzy np. ze Szwecji.
z ogromną wiedzą i długoletnim stażem.

Subskrybuj Szkolnictwo