Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Szkoła Językowa Global Language Academy Wrocław

Nauczymy Cię władania językiem obcym, przygotujemy do egzaminu maturalnego albo do otrzymania certyfikatu PET etc. To wszystko proponuje Ci szkoła Global Language Academy z siedzibą we Wrocławiu. Jesteśmy profesjonalną placówką, w której uczą wyszkoleni lektorzy m.in. z Stanów Zjednoczonych, Polski. Proponujemy różnorodne poziomy nauki języków i długość kursów. Języków uczymy w małych grupach bądź podczas kursów prywatnych. Proponujemy m.in. język: portugalski lub grecki. Stawiamy na skuteczne, a równocześnie komfortowe nauczanie, przy wykorzystaniu metody komunikacyjnej. Nauczając języków używamy m.in. najnowsze podręczniki, materiały autentyczne, a także zapewniamy dostęp do biblioteki. Zachęcamy do kontaktu: 733 955 235
Więcej informacji:

Kursy angielskiego Wrocław
O kursach
Kurs językowy dla firm

Kategoria: 
Adres firmy: 
Odrzańska 24-29/7, Wrocław, Polska
REGON: 
NIP: 
6692385194
Telefon: 
71 786 62 10
Google+: 
Facebook: 
Twitter: