Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Silniki sklep

Silniki to główny artykuł, który można zamówić w prowadzonym przez nas sklepie online Wamasz w Olsztynie. Każdy z tych produktów to urządzenie dobrej jakości, który można wykorzystać do najróżniejszych celów.
Silniki indukcyjne o mocy od 0,04 kW do 355 kW trójfazowe, wielobiegowe, kołnierzowe, przeciwwybuchowe oraz inne zapewniamy w korzystnych cenach. Do nich sprzedajemy także elementy dodatkowe i zapewniamy pełne usługi serwisowe.

Ponadto silniki elektryczne możemy zaprojektować na indywidualne zlecenie oraz wyprodukować. Poza silnikami przygotowujemy projekty maszyn o dowolnym zastosowaniu.
Zachęcamy do współdziałania klientów prywatnych i zakłady z dziedziny przemysłowej. Masz jakiś koncept? Odezwij się do nas: kontakt@wamasz.pl

Kategoria: 
Adres firmy: 
Prof. Wacława Minakowskiego 12/66, Olsztyn, Polska
REGON: 
8441812240
NIP: 
281412101
Telefon: 
501 216 488
Google+: 
Facebook: 
Twitter: