Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Psychoterapia

psycholog poznań

Pracownia psychologiczna „Żagle” gwarantuje porady psychologiczne wszystkim klientom, którzy pragną polepszyć komfort swojego życia, wygrać ze stresem, jak i rozwiązać problemy.
Pracownia oferuje psychoterapię gestalt, warsztaty terapeutyczne oraz pomoc psychologiczną online.
Z pomocy specjalisty poprzez skype bez wątpienia skorzystają pacjenci, którzy mają utrudniony dostęp do pomocy psychologa – pracują w innym kraju, są niepełnosprawni, jak również nie mają czasu na wizytę w poradni.

Aleksandra Sidor psycholog

Sidor Aleksandra wykonuje specjalistyczne usługi w dziedzinie terapii osób dojrzałych. Wieloletnie doświadczenie w branży, liczne szkolenia i zdobyte dyplomy zapewniają pomoc na najwyższym poziomie. Psycholog oferuje swoje specjalistyczne usługi na obszarze Krakowa. Aby zarejestrować się na wizytę, należy zadzwonić 0 790 620 473. Gabinet psychoterapii, mgr Aleksandra Sidor , Kraków, ul. Widok 22
Strona

Terapiapoznan.pl pomoc psychologiczna

Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej Pomarańczowe Ja trudni się świadczeniem wsparcia w kłopotach psychologicznych. W ośrodku jest zatrudniona wykształcona grupa lekarzy, stale pogłębiających swoją wiedzę i kompetencje. W gronie psychologów Pomarańczowego Ja jest m.in: Boińska Magdalena. Gabinet znajduje się w Poznaniu, przy ulicy 59 a. Namawiamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie www.terapiapoznan.pl.

Badania psychotechniczne

Pracownia Psychologiczna Jolanty Pawłowskiej oferuje usługi w zakresie badań lekarskich. Szybkie terminy spotkań oraz możliwość zrobienia badań w gabinecie, powoduje, iż jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych placówek w okolicy. Dla wygody klientów usługi są także dostępne popołudniami. Na badania można umówić się drogą elektroniczną pisząc na pracowniapawlowska@gmail.com. . ul. Adama Mickiewicza 31, (wejście od ul. Sienkiewicza), Poznań, tel. kom. 501 468 496

Subskrybuj Psychoterapia