Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Przygotika.pl

Przygotika to firma zajmująca się wynajmem urządzeń segway na spotkania szkolne oraz wszelkiego rodzaju uroczystości tematyczne.

Przygotika specjalizuje się w organizowaniu czasu swoich klientów w nietuzinkowy sposób. Wieloletnie doświadczenie i wyćwiczenie koniecznych do tej działalności zachowań zapewnia wysoką jakość świadczonych przez organizację Przygotika usług i powoduje, że z propozycji organizacji tej korzysta cały czas więcej klientów. Z naszą firmą można zarówno mierzyć się na torze przeszkód, jak i objeżdżać okolicę niezależnie od pogody. Klientów zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji zabawy, a podmioty zajmujące się rekreacją i turystyką – namawiamy do współdziałania. Przygotika, Małachowo ZM 64, 62-230 Witkowo, biuro@przygotika.pl
Oferta na stronie przygotika.pl

Kategoria: 
Adres firmy: 
Małachowo ZM 64, Witkowo, Polska
REGON: 
634511586
NIP: 
784 216 69 86
Telefon: 
694-028-064
Google+: 
Twitter: