Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Produkcja skór Dorjan

Producent DORJAN zajmuje się produkcją i dystrybucją stylowych artykułów odzieżowych oraz akcesoriów z materiałów odzwierzęcych skrojonych z wysokiej klasy skóry. Poprzez platformę internetową zapewniamy szeroki wybór odzieży skórzanej. Dostępne są przede wszystkim kożuchy ,jak i kosmetyczki. Serdecznie zapraszamy do zakupów naszych produktów za pomocą sklepu internetowego. Swoje atrakcyjne projekty ubrań skórzanych tworzymy zgodnie z aktualnymi trendami, zestawiając piękno oraz elegancję. W ofercie: galanteria, płaszcze, marynarki.
Sprawdź ofertę

Kategoria: 
Adres firmy: 
Dojazdowa 14, Elbląg, Polska
REGON: 
170041808
NIP: 
5780134321
Telefon: 
55 233 00 79
Facebook: 
Twitter: