Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Praocwnia Sorrento

Z naszej pracowni wychodzą każdorazowo niepowtarzalne pomysły na elementy dodatkowe w aranżacji wnętrz i kreacje dla kobiet. Sorrento – Pracownię Stylu z Bydgoszczy – tworzą amatorzy pięknych stylizacji oraz tkanin. Ubrania szyte na wymiar tworzone są z wysokiej jakości tkanin, w tym także z Włoch. Poza tym można w naszej pracowni zaopatrzyć się w materiały na swoje potrzeby. Konsumenci zamawiają w naszej pracowni również różnorodne elementy dekoracyjne – np.: zasłony oraz same tkaniny obiciowe, z bawełny itp. Na witrynie www.pracowniasorrento.pl widnieją nasze aranżacje. Jeśli tego właśnie szukasz, to skontaktuj się z naszą pracownią: tel.: 52 346 16 69 albo mailowo: biuro@pracowniasorrento.pl

Kategoria: 
Adres firmy: 
Grunwaldzka 70, Bydgoszcz, Polska
REGON: 
NIP: 
9670682957
Telefon: 
783 800 310
Google+: 
Facebook: 
Twitter: