Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Polityka prawo

Kancelaria prawna Sylwii Kołton

Sylwia Kołton – Adwokat zapewnia rzetelne konsultacje prawne. Specjalizując się przykładowo w prawie rodzinnym, ochronie konsumentów pomaga klientom prywatnym, firmom, jak również jednostkom organizacyjnym (instytucjom itp.). Nasz Prawnik działa przed różnymi sądami, oferujmy także napisanie opinii prawnych ,bądź też np. wzorów umów o dzieło. Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące naszej pracy mieszczą na stronie adwokatsosnowiec.com.pl.

Adwokat Sylwia Kołton to:

- fachowe prawne wsparcie klientów indywidualnych

Spadkowe-prawo.pl

Nasza strona spadkowe-prawo.pl to szereg istotnych wskazówek związanych z tą konkretną tematyką. Na naszym blogu zamieszczamy ciekawe teksty – natychmiastowo informujemy o każdych przemianach w prawie do nabywania spadku. W odpowiedzi na prośby internautów, doradcy z umiejscowionej w sercu Łodzi Kancelarii Adwokackiej Chróścielewska i Chróścielewski założyli stronę www.spadkowe-prawo.pl, gdzie możemy znaleźć interesujące artykuły z dziedziny prawa.

Blog cywilne-prawo.pl

Blog prawny www.cywilne-prawo.pl zawiera dużo informacji oraz porad z zakresu prawa cywilnego, które niewątpliwie zainteresują nie tylko osoby zajmujące się na co dzień prawem. Strona prowadzona jest przez profesjonalnych radców prawnych z Kancelarii Prawnej Chróścielewska i Chróścielewski, którzy tajnikami swojej pracy pragną dzielić się z odbiorcami. Na stronie odnajdziemy informacje o tym, w jaki sposób windykować należności, stworzyć umowę najmu, a także jak poradzić sobie w przypadku eksmisji.

Blog prawo-praca.pl

Jesteś dyskryminowany w twoim zakładzie? Zostałeś niezgodnie z prawem zwolniony z pracy i należy ci się rekompensatę? To tematyka, która zajmuje się Kancelaria Prawna Chróścielewska&Chróścielewski z Łodzi. Swoje wsparcie prawne realizuje w formie bezpośrednich kontaktów z klientem oraz poprzez bloga, pisanego na stronie prawo-praca.pl. Opisywane są tu istotne kwestie przykładowo dla pracodawców. Wszystkie publikacje przygotowywane są przez profesjonalnych prawników – dotyczą najistotniejszych spraw. Oczekujemy na każde uwagi.

Prawo Karne Chróścielewska & Chróścielewski

Grozi Ci sprawa za jazdę w stanie nietrzeźwym? Ponosisz odpowiedzialność za kolizję? Jeśli masz jakikolwiek problem z prawem karnym zasięgnij pomocy Kancelarii Prawnej Chróścielewska&Chróścielewski z Łodzi. Wszystkie zamieszczane przez nasz zespół teksty pisane są skrupulatnie przez prawników z ogromną wiedzą oraz długoletnim doświadczeniem w zakresie prawa. Dzięki doskonałym kwalifikacjom możemy radzić wielu osobom, którzy są w skomplikowanej sytuacji. Wiemy, że dzisiejsze prawo karne jest niezrozumiałe – piszemy gdzie osoby pokrzywdzone powinni poszukiwać pomocy.

Blog rodzinne-prawo.pl

Brak zgody żony lub męża na rozwód, zakłócanie kontaktów z dzieckiem – to część problemów z jakimi na co dzień spotykają się prawnicy z Kancelarii Prawnej Chróścielewska&Chróścielewski w Łodzi. To znana kancelaria adwokacka, której specjalizacją są problemy m.in. z zakresu prawa rodzinnego. Trudne sprawy zawierzają adwokatom mieszkańcy z reguły z Łodzi i okolicy. Na swoim blogu prawnicy opisują jak się zachować w dyskusyjnych kwestiach z zakresu prawodawstwa, np.

Radca Prawny – Paweł Budrewicz

Przyczyny końca małżeństwa są rozmaite – od niemożliwości porozumienia się po przemoc. Tego typu kwestiami zajmuje się Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Budrewicza z Warszawy. Dotyczy to ustalania np. kwestii winy, pozbawienia praw rodzicielskich, wspólnoty majątkowej, świadczenia alimentacyjnego. Prawnik jest zazwyczaj w takich wypadkach mediatorem. Długoletnie doświadczenie, zrozumienie i skuteczność działania to atuty, które wyróżniają prawnika Pawła Budrewicza w branży.

Prawo cywilne, karne Chróścielewscy

Kancelaria Chróścielewska & Chróścielewski to fachowa pomoc w dziedzinie prawa rodzinnego, rozwodowego, prawa pracy. Zespół doświadczonych adwokatów zajmuje się sprawami prawnymi, jak na przykład zabezpieczenie potrzeb rodziny, windykacja należności, wydawanie opinii z zakresu prawa pracy oraz stwierdzenie nieważności testamentu. Nieobce jest nam prawo podatkowe. W branży charakteryzuje nas duże doświadczenie i zaangażowanie, dzięki którym nieustannie zyskujemy grono nowych klientów.

Chróścielewski Chróścielewska

W Kancelarii Chróścielewska i Chróścielewski z Łodzi klienci traktowani są indywidualnie. Nasza specjalizacja obejmuje prawo rodzinne, w tym np. separacje, prawo cywilne, a zatem ochronę własności i posiadania, doradztwo w obszarze zbiorowego prawa pracy takie jak m.in.wypadki przy pracy. Służymy pomocą także w prawie karnym (m.in. wnioski o przerwę w wykonaniu kary) oraz cywilnym (np. sprawy gospodarcze). Wyróżnia nas świetna organizacja pracy i nietuzinkowe rozwiązania.

Porady prawne Jacek Kerplik

Prawnik Kerplik zajmuje się świadczeniem usług osobom prywatnym w zakresie prawa karnego. Dzięki długoletniemu stażowi i szerokim kwalifikacjom prawnik Kerplik gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Kancelaria znajduje się w Szczecinie i tam też świadczy swoje usługi. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w postępowaniu przed sądem, odwiedź witrynę: www.kerplik.pl.. Kancelaria Prawna Jacek Kerplik, ul. Kopernika 9/6, 70-241 Szczecin (I piętro).

Strony

Subskrybuj Polityka prawo