Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Piotr Garaże metalowe

Spółka P.H.U Piotr trudni się budową garaży tynkowanych. Duża dbałość o estetykę sprawia, że spółka może pochwalić się dobrą renomą pośród konkurentów. Troska o współpracę z klientem to najważniejszy atut firmy. Klient ponosi niższe koszty niż przy tradycyjnej budowie, a na montaż potrzebny jest tylko jeden dzień. Zapraszamy do zapoznania się z opisami atrakcyjnych upustów zamieszczonymi w Internecie. P.H.U "Piotr", ul:Nomiarki 35, 41-500 Chorzów, Czynne: Poniedziałek -piątek 9.00-16.00
Więcej o usługach piotr.com.pl

Kategoria: 
Adres firmy: 
Nomiarki 35, Chorzów, Polska
REGON: 
273666210
NIP: 
6262425376
Telefon: 
(32) 246 06 09
Facebook: 
Twitter: