Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

P.H.U.P. AUTO-REGE Joanna Ciszka

Punkt napraw przekladniekierownicze.eu zajmuje się fachowym przywracaniem funkcjonalności maglownic w różnych rodzajach pojazdów. W propozycji usług firmy znajduje się m.in. naprawa przekładni zębatkowych do pojazdów dostawczych, wymiana zepsutych maglownic na nowe, jak również usługi regulacji. Mamy filie w Kożuchowie, charakteryzuje nas fachowa grupa pracowników z szerokim doświadczeniem. ul. Puszkina 16 58-305 Wałbrzych Na rynku jesteśmy obecni od 1998 roku, wszystkie usługi udostępniamy dla osób z całej Polski, zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas napraw.
Witryna - Przekladniekierownicze.eu

Kategoria: 
Adres firmy: 
Zielonogórska 8/b, Kożuchów, Polska
REGON: 
971304722
NIP: 
8861334882
Telefon: 
664-084-278
Twitter: