Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Oprogramowanie

Firma Code Ninjas

Nasza agencja specjalizuje się w wykonywaniu stron internetowych na potrzeby przedsiębiorstw, czy gabinetów lekarskich, jak również na prywatny użytek. Ponadto można nam powierzyć zrealizowanie sklepu online. Możemy zaproponować także praktyczny system planowania zasobów w firmie, bądź kreujemy go do oczekiwań klienta. Każdorazowo przygotowujemy niebanalne projekty w zakresie designu. Stawiamy również na praktyczność oraz optymalizację. W swoim dorobku mamy wiele projektów. Zapewniamy także hosting. Naszym zadaniem jest uzyskanie większej sprzedaży w firmie zamawiającego.

Control System

Potrzebujesz solidnego partnera w obszarze zarządzania spółką? Rozpocznij współpracę z Control System w Gdańsku. Od dwóch dekad zajmujemy się tworzeniem najnowszych rozwiązań IT. Możemy zaproponować usługi stworzenia systemów informatycznych dla średnich i dużych firm i instytucji dostosowanych do spersonalizowanych wymagań, w obszarze np. aplikacji mobilnych. Dzięki współpracy z podmiotami doradczymi i po analizie oczekiwań w zakresie IT w firmie, pomagamy w staraniu się o fundusze z UE na ich wdrożenie.

Subskrybuj Oprogramowanie