Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Noclegi

Przy Plaży Gościniec

„Przy plaży” to czarujący dom gościnny zlokalizowany nad Bałtykiem. Urokliwe otoczenie, doskonałe usytuowanie pensjonatu i niewygórowane ceny wynajmu powodują, że liczba zadowolonych turystów stale zwiększa się, a „Przy Plaży” jest coraz bardziej znane. Pensjonat znajduje się w Chłopach, więc najważniejszą atrakcją dla gości jest czysta plaża i Bałtyk. Miła atmosfera Pensjonatu Przy Plaży sprawia, że każdego roku goszczą tam dziesiątki urlopowiczów.
Szczegóły oferty - przy-plazy.com.pl

Subskrybuj Noclegi