Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Nauka Języka Chorwackiego chorwacjacafe.pl

Styl życia, obyczaje, najciekawsze zakątki, kuchnia, ludzie w Chorwacji – to tematy, które można znaleźć w serwisie chorwacjacafe.pl.

W ten sposób ci, którzy planują wakacje w tym kraju – pierwszy bądź następny - mogą liczyć na przydatną informację w różnym zakresie - np. miejsc noclegowych, wydarzeń artystycznych.

Nie brakuje tutaj zarówno wypowiedzi, ciekawostek, nagrań video, z pomocą których można zobaczyć najciekawsze zakątki Chorwacji - zrodziły się z zainteresowania nią.

Portal Chorwacja Cafe poza tym, że pełni funkcję doradczą, to dodatkowo daje możliwość nauki chorwackiego, opiniowania wybranych zakątków w Chorwacji oraz dzielenia się internautom swoimi relacjami oraz fotografiami z wakacji w tym kraju.

Kategoria: 
Adres firmy: 
, , Polska
REGON: 
NIP: 
Telefon: 
Google+: 
Facebook: 
Twitter: