Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

najskuteczniejsza depilacja laserowa poznań

Beauty & Beauty to salon urody wykonujący depilację laserową różnych części ciała takich, jak pach, pośladków oraz karku.
Laserowe usuwanie owłosienia oraz depilacja intymna to najskuteczniejsza metoda na pozbycie się niepotrzebnego owłosienia – w gabinecie Beauty & Beauty koło Poznania włosy usuwane są przy użyciu lasara Vectus.

Profesjonalna obsługa, niskie ceny oraz ogromne doświadczenie to zalety, dzięki którym z usług salonu kosmetycznego Beauty & Beauty skorzystała już duża grupa usatysfakcjonowanych klientów.

Salon kosmetyczny Beauty & Beauty zaprasza do rezerwowania zabiegów, a także do kontaktowania się poprzez stronę internetową.

Kategoria: 
Adres firmy: 
ul. Lipowa 64, Luboń, Polska
e-mail: 
REGON: 
NIP: 
Telefon: 
608 206 290
Google+: 
Facebook: 
Twitter: