Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Myjnie samoobsługowe Tixewash

Spółka TIXEWASH to światowej marki twórca zautomatyzowanych myjni dla samochodów. Za sprawą najnowszej technologii, firma TIXEWASH sporządziła dla swoich kontrahentów biznesowych szeroką ofertę wykonywanych zleceń. Artykuły proponowane przez przedsiębiorstwo są bez przerwy udoskonalane, tak żeby całkowicie zadowolić klientów. Wszelkie informacje dotyczące oferowanych towarów i dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej www.tixewash.pl . Poczta serwis@tixewash.pl.
Wejdź na naszą stronę internetową tixewash.pl

Kategoria: 
Adres www: 
Adres firmy: 
Kościuszki 3A, Góra Kalwaria, Polska
REGON: 
142614350
NIP: 
123-122-85-25
Telefon: 
604 391 602
Facebook: 
Twitter: