Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Medycyna

Centrum Rehabilitacji Skomed

Centrum rehabilitacji Skomed gwarantuje leczniczą rehabilitację kręgosłupa, terapię w wadach stóp i kolan oraz fizykoterapię. Z zabiegów kliniki mogą korzystać dzieci i osoby starsze. Szeroka gama zabiegów terapeutycznych obejmuje zabiegi takie, jak laseroterapię, elektrostymulację, magnetoterapię, tonolizę, masaż segmentarny, czy też terapię manualną.

Centrum Rehabilitacji Skomed w Bydgoszczy

W Centrum Rehabilitacji SKOMED z Bydgoszczy możesz liczyć na opiekę najlepszych specjalistów. Zarówno w naszej placówce, jak również w domu pacjenta, realizujemy szeroką paletę zabiegów wspomagających leczenie. Bogata gama zabiegów medycznych obejmuje popularną dziś jonoforezę, elektrostymulację, światłolecznictwo, krioterapię, masaż sportowy oraz terapię manualną.

LABmedical z Piły

W Laboratorium LABmedical z Piły opracowaliśmy dla osób chorych zróżnicowane pakiety badań. Wyniki wielu z nich są do odbioru w dniu pobrania.
Wykwalifikowani pracownicy, konkurencyjne ceny oraz kilkuletnie doświadczenie to zalety wyróżniające klinikę LABmedical.
Nasze główne laboratorium znajduje się w Pile – oferujemy kompleksową opiekę oraz odpowiedzialne ustosunkowanie do pacjenta. W placówce wybrane usługi wolne są od dodatkowych opłat, mając na uwadze pacjenta najświeższe tabele z opłatami są na bieżąco aktualizowane na stronie www.

Badania Laboratoryjne Eskulap

Fachowe Laboratorium Eskulap to bogaty pakiet prywatnych badań laboratoryjnych. Laboratorium oferuje usługi w zakresie specjalistycznych badań bezpłatnych - ze skierowaniem od lekarza POZ albo specjalisty i komercyjnych, w tym przykładowo pobranie krwi w domu chorego. Nasze centrum znajduje się w Sieradzu – jesteśmy zespołem wykwalifikowanych profesjonalistów z istotnym doświadczeniem. Wyniki są szybko – przestrzegamy wymogów terminowych obowiązujących od momentu pobrania materiału do wykonania badania. Laboratorium czynne jest pn-pt od 7.00 do 17.00 oraz w soboty w godzinach 11-17.

Genmed - Testy DNA

Genomio prezentuje ofertę firmy, która zajmuje się badaniami genetycznymi. Oferuje m.in testy ustalania pochodzenia, a także badania na potrzeby sądownictwa. Próbkę do badań uzyskać można z wewnętrznej części policzka – w domu bądź udając się do jednej z partnerskich instytucji, w Polsce. Stopień pokrewieństwa ustala się przez przeanalizowanie DNA dziecka, przypuszczalnego ojca (i ponadto matki). Termin realizacji badania to 5-10 dni roboczych. Prócz genetycznych badań pokrewieństwa przeprowadzanych do celów prywatnych podejmujemy się badań dla organów ścigania.

Genmed - Laboratorium Badań DNA

Specjalizacją Laboratorium ekspertyz DNA Genmed są badania genetyczne dla policji i badania na obecność materiału genetycznego. Najnowsze laboratorium, zaopatrzone w doskonałej jakości maszyny i wyspecjalizowany zespół to zapewnienie fachowej obsługi. Dzięki punktom partnerskim w kilkudziesięciu miastach spółka Genmed proponuje dojazd do osób poddanym analizie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 61 853 32 38.
Najważniejsze atuty firmy to: terminowość, korzystne ceny oraz dyskrecja.

Dla instytucji:
genmed.pl

Pracownia psychologiczna

Gabinet terapii SNM jest usytuowane trudni się udzielaniem wsparcia w kłopotach duchowych. Ogromna troska o potrzeby pacjenta oraz skuteczność prowadzonych terapii sprawiły, że liczba zadowolonych pacjentów pracowni z upływem czasu wciąż zwiększa się. Przychodnia jest prowadzona na terenie Skierniewic, gdzie są zatrudnieni tylko wysokiej klasy psycholodzy. Duże doświadczenie oraz szeroki zakres terapii to główne plusy gabinetu. Kontakt : ul. Jasna 5/7, 96-100 Skierniewice.

Wejdź na naszą stronę - snm-pp.pl

GMS Recruitment Agencja rekrutacyjna

Wyspecjalizowana agencja pośrednictwa pracy GMS Recruitment przeprowadza nabór wykwalifikowanego personelu medycznego do centrów medycznych na całym świecie. W naszej witrynie zamieszczamy propozycje pracy, gwarantujemy profesjonalną poradę i polecamy kursy poszerzające wiedzę. GMS Recruitment funkcjonuje na obszarze całego globu. Z oferty agencji rekrutacyjnej korzystają liczne, cenione firmy medyczne w kraju oraz za granicą. Email: info@gmsrecruitment.com, Tel: +48 665 342 763, Fax: +48 42 658 19 95

3Bell

Zespół lekarzy Bellmed proponuje prywatną praktykę medyczną, a także opcję wykonania badań laboratoryjnych oraz zabiegów chirurgicznych. Polecamy konsultacje m.in.: z okulistyki, z psychologii oraz robimy fachowe badania opierając się na najlepszego sprzętu światowych marek. Nasze centrum znajduje się w samym sercu Krakowa i jest otwarte w niezwykle dobrych porach dopasowanychdo wymagań klientów. Personel poradni to doświadczeni eksperci z wieloma certyfikatami.
Bellmed.pl, witryna internetowa firmy

Subskrybuj Medycyna