Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Mazowieckie

Bazet Serwis

Bazet Serwis od ponad dwóch dekad zapewnia kompleksową obsługę zaplecza budowlanego, w tym także naprawę instalacji elektrycznej. Często polecamy kontrahentom agregaty malarskie, bruzdownice, gilotyny do kostki, listwy wibracyjne – pływające oraz inne urządzenia. Drugą specjalnością przedsiębiorstwa jest realizacja nowych (wraz z planem) oraz naprawa funkcjonujących sieci elektrycznych. Serdecznie zapraszamy do przeglądania naszej strony internetowej oraz do nawiązywania kontaktu naszą firmą.

Ida przyjemność mieszkania

Przedsiębiorstwo IDA zajmuje się wznoszeniem budynków mieszkaniowych. Oferuje, między innymi przestronne lokale w atrakcyjnych cenach. Budowane przez przedsiębiorstwo mieszkania są zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie stolicy województwa mazowieckiego. Ida Sp. z o.o. proponuje mieszkania w okolicach Warszawy, a przede wszystkim w miejscowości Marki, która leży tuż obok stolicy. Zapraszamy do przejrzenia działu „Galeria” na stronie internetowej, gdzie mogą Państwo znaleźć ukończone projekty. IDA Sp. z o.o. Al.

Frise szafy

Sklep z akcesoriami Frise Meble proponuje kompleksową pomoc klientowi w branży wyposażenia mieszkań. W branży meblarskiej przedsiębiorstwo wyróżnia duże doświadczenie, niskie ceny , a także szybka realizacja zamówień. Wykonamy dla Państwa szafy, krzesła, sofy.

Subskrybuj Mazowieckie