Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Materiały eksploatacyjne

Tonery zamienne Semi Art

Semi-Art sprzedaje materiały do regeneracji do poleasingowych drukarek atramentowych pochodzące od najlepszych producentów. Oferujemy między innymi: papier do drukarek, tusze do drukarek atramentowych – każdy przedmiot umieszczony w naszym salonie jest odpowiednio scharakteryzowany. Wszystkie zamówienia wysyłamy poprzez dobre firmy kurierskie. Na bieżąco powiększamy naszą ofertę – z przyjemnością odpowiadamy na różne opinie.
www.taniododrukarki.pl

Przedsiębiorstwo Plastikon

Plastikon Jan Płatek sprzedaje różnego rodzaju tuleje m.in z tworzywa sztucznego używane wewnątrz wielu budynków. Naszym klientom oferujemy m.in. kratki przewiewne otwierane sznurkiem ,jak i drzwiczki kominowe w dostawie detalicznej. Prócz tego oferujemy estetycznie wyglądające drzwiczki do kominków, które wykorzystywane są m.in. do maskowania otworów do czyszczenia komina albo elementów montowanych w ścianie (zawory). Prowadzimy sprzedaż po cenach detalicznych i w cenach hurtowych, a zamówienia realizujemy bezzwłocznie. Cały towar można obejrzeć na witrynie www.

Subskrybuj Materiały eksploatacyjne