Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Kursy i szkolenia

Nauka Języka Chorwackiego chorwacjacafe.pl

Styl życia, obyczaje, najciekawsze zakątki, kuchnia, ludzie w Chorwacji – to tematy, które można znaleźć w serwisie chorwacjacafe.pl.

W ten sposób ci, którzy planują wakacje w tym kraju – pierwszy bądź następny - mogą liczyć na przydatną informację w różnym zakresie - np. miejsc noclegowych, wydarzeń artystycznych.

Nie brakuje tutaj zarówno wypowiedzi, ciekawostek, nagrań video, z pomocą których można zobaczyć najciekawsze zakątki Chorwacji - zrodziły się z zainteresowania nią.

Szkoła Global Language Academy

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej propozycji szkoły językowej Global Language. Nasza propozycja językowa skierowana jest do osób prywatnych oraz przedsiębiorstw - jesteśmy zespołem dobrych ekspertów. Proponujemy kursy m.in. języka francuskiego, szwedzkiego – prowadzimy zajęcia w siedzibie naszej akademii, zachęcamy do sprawdzania zajęć wakacyjnych. Gwarantujemy profesjonalną klasę nauki – najważniejsze informacje na temat naszej pracy publikujemy na naszej witrynie http://www.globalla.pl/.

Ośrodek Szkolenia Kierowców ASTRA

Chcesz uzyskać prawo jazdy na motor bądź auto osobowe? Ośrodek Szkolenia Kierowców ASTRA Michał Jan Goździk z Poznania zaprasza wszystkich amatorów dwóch oraz czterech kółek na kurs. Indywidualne podejście do kursanta, przyjazna atmosfera, wykwalifikowana kadra, doskonałe przygotowanie do prowadzenia samochodu to atuty, które wyróżniają placówkę na tle innych. Poza typową nauką poruszania się po drogach, Goździk-prawojazdy.pl oferuje zajęcia dodatkowe, obejmujące np. jazdę po lodzie, czy poruszanie się po autostradach.

Polska Akademia Rozwoju i Sportu PARiS

Polska Akademia Rozwoju i Sportu to ciekawy katalog kursów dla kursantów z obszaru całej Polski. Organizujemy kursy trenerskie – warsztaty prowadzone są w kameralnych grupach. Dzięki naszym kursom menadżerskim zdobędziesz wiedzę potrzebną np. do planowania działań marketingowych, a po zakończeniu kursów instruktorskich – będziesz mógł prowadzić zajęcia sportowe z pięcioboju nowoczesnego, podnoszenia ciężarów itp. Cechuje nas długoletnie doświadczenie. Co więcej, zawsze spełniamy potrzeby klientów.

Sport-kursy.pl

Polska Akademia Rozwoju i Sportu zapewnia profesjonalne kursy. Naszym głównym celem jest podniesienie umiejętności zawodowych, umożliwiających spełnianie się w roli przykładowo menadżera rekreacji ruchowej, czy prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Podczas szkoleń uczestnicy mają zapewniony komfortowy nocleg w luksusowym hotelu, ubezpieczenie, materiały do nauki, a także przystępują do egzaminu, po którego zdaniu dostają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. A wszystko to firma PARiS proponuje w atrakcyjnej cenie.

Polska Akademia Rozwoju i Sportu

Poszukujesz kursów instruktorskich na zawodowym poziomie? Wyszukasz je w ofercie Polskiej Akademii Rozwoju i Sportu w Lublinie. To miejsce, które utworzyli wielbiciele sportu. Naszym podstawowym celem jest podniesienie umiejętności zawodowych, które umożliwią realizowanie się w roli przykładowo instruktora, czy prowadzenia odpłatnych zajęć sportowych. Kończy je test weryfikujący zdobytą wiedzę. W zakresie opłaty za szkolenie mieści się np. wydanie legitymacji o ukończeniu kursu i opłaty za egzaminy.

Be Alpha Kurs uwodzenia kobiet

Be Alpha to godna uwagi akademia podrywania dla panów. Zapewnia m.in szkolenia indywidualne. Szkoła proponuje szkolenia indywidualne, za sprawą których kursanci dowiedzą się w jaki sposób nawiązać znajomość z kobietami w dowolnym miejscu. Be Alpha namawia panów z całej Polski do kontaktowania się poprzez e-mail , a także do zadawania pytań za pomocą strony internetowej. W branży jesteśmy obecni od 2008 roku, naszą efektywność potwierdzają liczne opinie klientów znajdujące się na stronie internetowej ,jak i różne wywiady w telewizji.

Halibut Szkolenia dla biznesu

Halibut.pl to firma, specjalizująca się w szkoleniach dla biznesu. Jeżeli pragniesz podnieść swoje kwalifikacje kierownicze, pomoże Ci w tym nasza wyspecjalizowana kadra pracownicza. Skład Halibuta tworzą fachowi nauczyciele, coache i konsultanci. Zachęcamy do sprawdzenia oferty: http://www.halibut.pl.
Więcej na witrynie halibut.pl

Subskrybuj Kursy i szkolenia