Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Księgowość Profin

PROfin to fachowa spółka proponująca całościowe usługi rachunkowe. Biuro może zająć się obsługą ogółu problemów rachunkowo-finansowych w biurze kontrahenta albo na odległość, a także zająć się innymi zadaniami, m.in. obsługą umów pracowniczych. Aby skorzystać z propozycji białostockiej spółki, należy napisać email na: biuro@profin.bialystok.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi certyfikatami w zakładce „Referencje” na naszej stronie.
Zapoznaj się z ofertą profin.bialystok.pl

Kategoria: 
Adres firmy: 
Zwycięstwa 26c/3, Białystok, Polska
REGON: 
200643795
NIP: 
9661593243
Telefon: 
+48 692 802 102
Facebook: 
Twitter: