Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

klimatyzacje montaż

Klimatyzacja to gwarancja odpowiedniej temperatury w trakcie upałów. Tego typu urządzenia oferuje przedsiębiorstwo Mastar z Wrocławia.
Współdziałamy z popularnymi firmami, które mogą zaoferować nieszkodliwe dla zdrowia urządzenia do klimatyzacji spełniające wymogi techniczne.
Poza dużym asortymentem różnych typów zapewniamy także bezpieczny montaż klimatyzatorów. Samo wykonanie usługi nie zabiera dużo czasu – zaledwie 1-2 dni. Uprzednio opracowujemy kosztorys i zawieramy umowę.
Jeśli potrzebna będzie pomoc w temacie wyboru odpowiedniego urządzenia klimatyzacyjnego także gwarantujemy fachowe doradztwo. 533-013-440 – tak można się z nami skontaktować w kwestii korzystnych cenowo klimatyzatorów.

Kategoria: 
Adres firmy: 
Średzka 26A/2, Wrocław, Polska
REGON: 
NIP: 
8942955921
Telefon: 
533013440
Google+: 
Facebook: 
Twitter: