Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Kerplik Kancelaria

Kancelaria radców prawnych Kerplik wykonuje fachowe usługi w zakresie wszelkich dziedzin prawa. Oferujemy wsparcie w zakresie doradztwa prawnego i reprezentowania klienta w procesie sądowym. Kancelaria świadczy ponadto stałą pomoc prawną w sprawach pozasądowych. Klienci kancelarii to dużyzbiór przedsiębiorstw i urzędów – pracownia funkcjonuje na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem: 694 514 516. Kancelaria Adwokacka Jacek Kerplik, ul. Kopernika 9/6, 70-241 Szczecin (I piętro).
Więcej na stronie - kerplik.pl

Kategoria: 
Adres www: 
Adres firmy: 
Kopernika 9/6, Szczecin, Polska
REGON: 
100104601
NIP: 
5551864271
Telefon: 
918202720
Facebook: 
Twitter: