Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Sangowski

Niektóre z świadczonych usług:

- Pełne prawne wsparcie przedsiębiorstw
- konsultacje w odpowiednim wypełnianiu wniosków, świadectw
- sprawy z zakresu roszczeń
- porady prawne w zakresie prawa karnego oraz spraw spadkowych
- zakładanie firm
- działanie w myśl zasad etycznych
Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Sangowskiego reprezentuje domy brokerskie oraz agencje ubezpieczeniowe. W zakresie usług kancelarii znajdują się sprawy o odszkodowanie za uszkodzenie samochodu oraz dochodzenie roszczeń finansowych. Profesjonalny zespół kancelarii zaprasza w dogodnych porach w centrum Poznania. Firma poleca pełną obsługę klienta i bardzo wysoki poziom usług ze względu na współpracę z wykwalifikowanym gremium prawników.
Zespół radców prawnych interesuje się tematyką odszkodowań, m.in. pomaga ubiegać się rekompensatę za wypadki drogowe. E-mail: sekretariat@sangowski.pl, tel./fax +48 61 842 74 47, godziny otwarcia: 8:00 – 16:00, NIP: 782-133-07-13, REGON: 630695945

Kategoria: 
Adres firmy: 
Taczaka 10, Poznań, Polska
REGON: 
630695945
NIP: 
7821330713
Telefon: 
61 8427447
Facebook: 
Twitter: