Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Jeżyki Warsztaty dla dzieci

Prywatne Przedszkole Jeżyki udostępnia podopiecznym duży katalog warsztatów i fachową opiekę odpowiedniej kadry. Nasi pracownicy to fachowcy tacy jak logopeda i terapeuta. W przedszkolu na Jeżycach dzieci mają szansę doskonalić rozwój ruchowy, uczyć się języka angielskiego oraz brać udział w warsztatach teatralnych. Nasza kadra to pedagodzy z odpowiednim nastawieniem do przedszkolaków – pracujący z pasją. Nasi podopieczni odkrywają własne, do tej pory nieznane kompetencje, też na odpowiednio zagospodarowanym placu. Tutaj bowiem m.in. skaczą, poznają uroki historycznego trzepaka czy zabaw z piaskiem.
Wejdź na naszą stronę internetową - przedszkole-jezyki.com.pl

Kategoria: 
Adres firmy: 
ul.Strzałkowskiego 5/7, Poznań, Polska
REGON: 
302003921
NIP: 
782-107-28-95
Telefon: 
731-741-363
Twitter: