Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Janusz Jabłoński DORJAN

Witryna sprzedażowa DORJAN Kurtki Skórzane PRODUCENT zajmuje się sprzedażą on-line ubrań skórzanych najlepszej jakości. Konfekcja jest na rynku od 1990 roku. DORJAN oferuje ogromny asortyment odzieży skórzanej o różnych modelach oraz z ozdobnym haftem wykonanym na życzenie klienta. Korzystne ceny, szybka realizacja zamówień oraz duży asortyment to cechy, za sprawą których sklepowi internetowemu zaufało już wielu kupców, a ich komentarze można obejrzeć za pomocą witryny sklepu.

W bogatej ofercie firmy Dorjan znajdują się:
- krótkie kurtki
- z wyjątkową dbałością uszyte koszule i torby skórzane damskie i męskie
- modne kożuchy kobiece czy też męskie idealne na deszczowe dni
- lekkie, wyjątkowe koszule męskie ze skóry baraniej
– wśród artykułów są portfele, etui, jak również walizki .
Strona www - sklep.dorjan.pl

Kategoria: 
Adres firmy: 
Dojazdowa 14, Elbląg, Polska
REGON: 
170041808
NIP: 
5780134321
Telefon: 
55 233 00 79
Facebook: 
Twitter: