Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Internet

Cmentarz online

Witryna Ogrody wspomnień to pierwszy portal internetowy, za pomocą którego możemy uczcić pamięć naszych bliskich , a także odszukać członków rodziny zamieszkałych na całym świecie. Po założeniu na niej konta można utworzyć album osób, które chcemy zachować w naszej pamięci. Usługi oferowane przez serwis są dostępne bezpośrednio po dodaniu nowego użytkownika. Na stronie: www.ogrodywspomnien.pl znajdują się szczegółowe informacje dotyczące usług portalu.
Czytaj więcej: ogrodywspomnien.pl

Subskrybuj Internet