Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Informacje biotechnologiczne w internecie

Portal www e-biotechnologia.pl to miejsce, w którym znajdziesz informacje , dotyczące szeroko pojmowanej biologii oraz chemii. W naszej witrynie umieszczamy różne przydatne newsy, historie zasłużonych osób, istotne wiadomości oraz atrakcyjne propozycje pracy. W witrynie może zarejestrować się każdy, kto jest hobbystą wiedzy biologicznej. Dokonując rejestracji w witrynie, masz szansę wziąć udział w dyskusjach na forach, dzieląc się opiniami na temat bieżących nowinek z dziedziny biotechnologii.

Kategoria: 
Adres firmy: 
Dobrzańskiego 3, Lublin, Polska
e-mail: 
REGON: 
NIP: 
Telefon: 
Google+: 
Facebook: 
Twitter: