Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Imprezy firmowe

Przeżyj.to

Masz ochotę na wyjątkową przygodę, podczas której poznasz tajniki przydatnych zasad związanych ze sztuką przetrwania? Przeżyj.to jest ofertą dla tych wszystkich, którzy chcieliby zasmakować wiele przygód z dala od miasta. Możemy zaoferować różne ekscytujące miejsca i atrakcyjne zabawy. Prowadzimy przykładowo rozszerzone wyprawy survivalowe. Nie musisz dbać się o zorganizowanie wycieczki, potrzebne wyposażenie oraz kwestie finansowe – profesjonaliści z firmy Przeżyj.to zatroszczą się o wszystko w Twoim imieniu. Z naszym zespołem masz okazję zorganizować każde szkolenie.

Subskrybuj Imprezy firmowe