Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Imprezy

Formacja Teatr Inna Bajka

Oryginalne imprezy - Organizacja imprez - imprezy dla dzieci. Grupa Teatr Inna Bajka jest zarówno organizatorem zabaw artystycznych i miejskich, oraz uatrakcyjnia urodziny dla dzieci, na których zatrudnieni są np. szczudlarze. Organizator Imprez Inna Bajka zapewnia szeroką ofertę dla każdego klienta. Nasze występy odbywają się np.

Stowarzyszenie artystów Teatr Inna Bajka

Mimowie - spotkania rodzinne. Agencja artystyczna Inna bajka zajmuje się kompleksową organizacją uroczystości. Gwarantowane jest stworzenie oryginalnego przedstawienia, albo wykreowanie wyjątkowej inscenizacji. Polecamy imprezy sylwestrowe, dla dzieci, czuwamy nad najdrobniejszym etapem tworzenia spotkania oraz gwarantujemy pomoc rzetelnej grupy pracowników. W ramach dodatkowej usługi oferujemy ponadto na przykład pantomimę, działamy na terenie Krakowa.

Event Adventure Organizacja Pikników i Eventów Firmowych

Event Adventure zajmuje się przygotowywaniem wszelkiego typu koncertów tematycznych, usługi te przeznaczone są dla korporacji. Firma od wielu lat zajmuje się organizacją wydarzeń dla firm, zależnie od oczekiwań zainteresowanych. Działania przedsiębiorstwa są adresowane do zainteresowanych całego kraju. Obecna pozycja w branży to zasługa wieloletniego doświadczenia, dzięki któremu jesteśmy w stanie być aktywni na obszarze całego kraju , uwzględniając konkretne potrzeby wielu osób, które się do nas zgłaszają.

Imprezy-art = dobra zabawa

Najlepsze imprezy dla dzieci realizuje firma Imprezy-art, która ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży rozrywkowej. Firma ma doskonałych pracowników, posiadających kilkunastoletnie doświadczenie w branży rozrywkowej. Z oferty firmy skorzystało już duże grono zainteresowanych oraz zakładów pracy, a ich pochlebne komentarze można zobaczyć na witrynie firmy w zakładce „Referencje”. Zachęcamy do sprawdzania zakładki „Referencje” oraz do wybierania naszych usług.
Imprezy-art.pl: szczegółowe informacje

Subskrybuj Imprezy