Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Hotele

Hotel Royal

Elegancki Royal Hotel umiejscowiony jest w pięknym zakątku Poznania. Obiekt stanowi wspaniałe miejsce, jeżeli nie wiesz gdzie się zatrzymać planując przyjazd do Poznania na parę dni lub na kilka tygodni. Sala ART DECO posiada 80 m2, natomiast salka LOFT - ma 60 m2. Oba pomieszczenia wyposażone są w klimatyzację, wi-fi, najwyższej jakości sprzęt multimedialny, flipchart. Możemy zapewnić również serwis w trakcie przerw na kawę i komfortowe pokoje wraz z łazienką oraz telewizorem. Prócz tego dysponujemy czynnym przez całą dobę lobby-barem oraz bezpłatnym miejscem parkingowymi.

Hotel Royal

Odwiedzasz Poznań w celach prywatnych bądź biznesowych? Potrzebujesz dogodnej lokalizacji na wypoczynek? XIX-wieczny Hotel Royal zlokalizowany w sercu Poznania to doskonała propozycja dla wszystkich klientów. Bardzo wiele spółek organizuje u nas ważne szkolenia – w naszym eleganckim obiekcie do dyspozycji oddajemy klimatyzowane sale biznesowe. Zapewniamy też pomoc w trakcie przerw na kawę oraz komfortowe pokoje wraz z łazienką i telewizją. Prócz tego dysponujemy 24-godzinnym lobby-barem oraz bezpłatnym parkingiem.

Kompleks Pałacowy Łochów

Szukasz oryginalnego lokum, w  którym będziesz mógł przeprowadzić  imprezę firmową dla dużego grona osób? Z pewnością jest nim Kompleks Konferencyjno-Wypoczynkowy Pałac Łochów pod Warszawą. Ten uroczy pałac to doskonałe miejsce na zorganizowanie niezapomnianego ślubu, przyjęcia urodzinowego lub konserwatorium. Obiekt dysponuje 200 pokojami do spania, SPA&Wellness, boiskami do siatkówki. Specjalizuje się w posiłkach kuchni regionalnej, a także turniejach rycerzy.

Hotel Sen Komfortowe pokoje hotelowe

Hotele Sen to doskonały wybór zarówno na wypoczynek w trakcie męczącej wyprawy, jak również na wyprawienie wesela. W ich ofercie znajduje się m.in. organizacja imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych; miejsca te są wykorzystywane również w celach wypoczynkowych. Hotele wyróżniają się dostosowaniem oferty do potrzeb gości. Regularnie bywają tutaj znani piosenkarze i prezenterzy.
Oferta na stronie: hotelsen.pl

Olympic Hotel Wronki

Przestronne pokoje i apartamenty, wytworną restaurację z smaczną kuchnią, wygodę oraz komfort można odnaleźć w futurystycznym obiekcie Hotelu Olimpic. Wszystkim odwiedzającym proponujemy relaks w komfortowych pokojach, dodatkowo urządzamy również uroczystości rodzinne, szkolenia, konferencje. Hotel jest malowniczo umiejscowiony - na skraju Puszczy Noteckiej, niedaleko Poznania i przyciąga podróżnych z całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą hotelu na stronie www.hotel-olympic.pl.

Subskrybuj Hotele