Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

HAMAK - tur Obozy, kolonie, zimowiska i wczasy

Hamak-tur to firma z siedzibą, oferująca m.in. wakacje dla podstawówek. Hamak – tur zapewnia niepowtarzalny i jednocześnie aktywny wypoczynek, ponadto oferuje wyłącznie sprawdzone obiekty, wykwalifikowanych wychowawców, jak również konkurencyjne ceny. Z wyjazdów proponowanych przez Hamak – tur mogą śmiało korzystać chętni z całego kraju, a siedziba znajduje się w Warszawie. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertami specjalnymi oferowanymi przez Hamak-tur opublikowanymi online.
Strona www hamak-tur.pl

Kategoria: 
Adres firmy: 
Wrzeciono 6/147, Warszawa, Polska
REGON: 
050849699
NIP: 
543-138-15-87
Telefon: 
0048 022 398 18 06
Twitter: