Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Gabinety

Kompleksowe usługi w zakresie kosmetologii estetycznej Luxis

Gabinet piękności Luxis oferuje fachowe kuracje upiększające. Gabinet wykonuje najwyższej jakości usługi w dziedzinie medycyny estetycznej oraz kosmetyki pielęgnacyjnej. W ofercie najdziecie: zabiegi podstawowe, kwas hialuronowy, depilacja laserowa. Przyjazny zespół realizuje klasyczne zabiegi, takie jak – makijaż permanentny lub pedicure, ale również specjalistyczne – depilację laserową czy powiększanie ust. Zachęcam do poznania oferty: www.luxis.pl.

Subskrybuj Gabinety