Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Fotografia

Studio Sawicki Film

Sawicki Film Production to firma, której powierzyć można zrobienie fotografii i filmów, które utrwalą ważne spotkania. Zdjęcia ślubne, z imprezy plenerowej, czy też przyjęcia urodzinowego, a także filmy korporacyjne oraz reportażowe tworzone przez fotografa cieszą się ogromną popularnością. Prócz propozycji dla Młodej Pary mają także ofertę dla przedsiębiorstw – zajmą się nakręceniem filmu m.in.: korporacyjnego lub instruktażowego. Nieszablonowe ujęcia filmowe z ceremonii ślubnej, oferta firmy przedstawiona w niestandardowy sposób? Możemy to zagwarantować!

Cezary Sawicki Film Production

Cezary Sawicki zajmuje się fotografią od dawna, zatem oferowane przez niego zdjęcia reportażowe, czy też nagrywane filmy wyróżniają się profesjonalizmem i rewelacyjną jakością. fotografie z wesela, z imprezy firmowej, jak i przyjęcia urodzinowego, a także filmy reklamowe i instruktażowe nakręcone przez firmę Cezarego Sawickiego cieszą się coraz większą popularnością. Pośród klientów studia fotograficznego znajdują się firmy oraz klienci indywidualni, którzy chwalą indywidualne podejście do klienta oraz niskie ceny.

Firma F4pictures

Wesele to wyjątkowa ceremonia. Chcesz ją uchwycić w podobnie oryginalny sposób? Zakład fotograficzny f4pictures z Bielsko-Białej może zaoferować wyjątkowe i nieszablonowe zdjęcia. Zdjęcia charakteryzuje ukazanie nieudawanych emocji, jakie towarzyszą tej imprezie. W rezultacie tworzy się reportaż uwieczniający każdą szczególną chwilę. Do każdego klienta firma F4pictures podchodzi indywidualnie, subtelnie współtowarzysząc państwu młodym przez cały ten wyjątkowy czas – od chwili przygotowań aż po koniec imprezy.

Airphotobooth.pl

Air Photobooth – wynajem dmuchanych budek fotograficznych na przestrzeni całego kraju. W zestawie mieści się również nadmuchiwany namiot, który podświetlany jest kolorowymi lampami ledowymi. Jego powierzchnię, jak i fotobudki, idealnie można wykorzystać przykładowo do celów marketingowych. Do zestawu dołączony jest nadmuchiwany namiot, na którym można zamieścić przykładowo imiona żony i męża. Jest on oprócz tego podświetlany kolorowymi żarówkami. Spersonalizowana fotokabina to świetne miejsce dla niepowtarzalnych fotografii.

Subskrybuj Fotografia