Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Flamenco Los Payos

Muzycy grupy Los Payos to wielbiciele flamenco, którzy swymi koncertami uświetniają festiwale tańca, eventy w zakładach pracy czy też spektakle teatralne. Bogate doświadczenie , a także fachowy zespół muzyków i choreografów to walory, dzięki którym z oferty grupy skorzystało już liczne grono klientów prywatnych oraz placówek publicznych. Przedstawienie można zamówić kontaktując się na 501 357 074. Wizytówką tancerzy są filmiki dostępne na popularnych stronach w internecie oraz na stronie: www.lospayos.com.pl.
Więcej o usługach

Kategoria: 
Adres firmy: 
Sarmacka 7, Warszawa, Polska
REGON: 
016341496
NIP: 
5361327848
Telefon: 
501 35 70 74
Facebook: 
Twitter: