Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Firma TLP

Profesją firmy TLP jest detekcja infrastruktury podziemnej, tras kablowych , a także metali. Co więcej, firma gwarantuje także usługi pomiarowe dla geodezji, jak i serwis wykrywaczy.
W dużym asortymencie TLP klienci znajdą lokalizatory renomowanych marek takich, jak Radiodetection, czy 3M Dynatel, magnetometry, a także georadary.
Doświadczone grono ekspertów, dobrej klasy sprzęt, ekspresowa realizacja zamówienia oraz przystępne ceny to atuty, które wyróżniają przedsiębiorstwo TLP.
Chcesz wykryć uszkodzone kable, twój lokalizator potrzebuje serwisu, a może interesują Cię akcesoria związane z wykrywaczem metali? Firma TLP namawia kontrahentów z terytorium całego kraju do dokonywania zleceń drogą internetową.

Kategoria: 
Adres firmy: 
Grota Roweckiego 12, Nowa Sól, Polska
e-mail: 
REGON: 
081094860
NIP: 
9251743447
Telefon: 
660721245
Google+: 
Facebook: 
Twitter: