Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Firma Prosper

Jeżeli interesujesz się udziałowym zarabianiem, jak również współinwestowaniem w ziemie budowlane, zobacz propozycję firmy Prosper, nadzorującej inwestycje budowlane w najlepszych lokalizacjach na obszarze Łodzi, jak i w pobliskich miejscowościach. Prosper działa jak biuro obsługi klienta w temacie prowadzonych obecnie przedsięwzięć inwestycyjnych na terenie Łodzi i okolic. Wyszukiwane są tu najlepsze grunty, które następnie zmienia się pod względem przeznaczenia. To na nich stawia się domy pasywne, a na samym przedsięwzięciu można osiągnąć większą kwotę niż wkładając finanse w banku. Prosper namawia klientów z terenu Łodzi, jak również z innych miast województwa łódzkiego do zapoznania się z programami inwestycyjnymi na stronie www oraz do kontaktu za pomocą telefonu.

Kategoria: 
Adres firmy: 
Nawrot 82/7, Łódź, Polska
REGON: 
NIP: 
7272764643
Telefon: 
Google+: 
Facebook: 
Twitter: