Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Firma Code Ninjas

Nasza agencja specjalizuje się w wykonywaniu stron internetowych na potrzeby przedsiębiorstw, czy gabinetów lekarskich, jak również na prywatny użytek. Ponadto można nam powierzyć zrealizowanie sklepu online. Możemy zaproponować także praktyczny system planowania zasobów w firmie, bądź kreujemy go do oczekiwań klienta. Każdorazowo przygotowujemy niebanalne projekty w zakresie designu. Stawiamy również na praktyczność oraz optymalizację. W swoim dorobku mamy wiele projektów. Zapewniamy także hosting. Naszym zadaniem jest uzyskanie większej sprzedaży w firmie zamawiającego. Osoby zainteresowane przygotowaniem strony internetowej, bądź pozostałymi usługami, zachęcamy do kontaktu.

Kategoria: 
Adres firmy: 
Krzywa 9/29, Chorzów, Polska
REGON: 
NIP: 
6272744462
Telefon: 
602253577
Google+: 
Facebook: 
Twitter: