Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Firma

instalacje odpylania ecorolf

Firma Eco Rolf zajmuje się montowaniem filtrów oczyszczania powietrza. W bogatej ofercie Eco Rolf klienci znajdą najnowsze technologie oczyszczania jak na przykład filtr workowy, instalacje odciągowe oraz systemy schładzania gazów.

Posiadająca wieloletnie doświadczenie firma Eco Rolf zapewnia swoim klientom wysokiej jakości kompresatory, filtrację gazów, neutralizację spalin oraz redukcję NOx.

Grupa wykwalifikowanych ekspertów, profesjonalizm i długoletnie doświadczenie to walory, dzięki którym Eco Rolf zaufało duże grono klientów.

Przesyłki Tej-Kurier

Błyskawiczne dostarczenie przesyłki, usługi na terytorium Polski oraz w Unii Europejskiej przez całą dobę również w soboty i niedziele , jak również promocyjne ceny – to wszystko gwarantuje firma Tej Kurier Miejski z Poznania. W ofercie spółki dostępne są: przewóz rozmaitego rodzaju przesyłek pociągami PKP, jak również spedytorskie usługi rowerowe, które można zamówić na terenie stolicy województwa wielkopolskiego. Nasze centrum ulokowane jest w Poznaniu, ale wykonujemy zlecenia dla osób z wielu miejscowości- przyjmujemy zamówienia telefonicznie i przez e- mail.

Biuro Alfa Tax

Nowoczesne biuro księgowe Alfa pomaga klientom indywidualnym oraz korporacjom w prowadzeniu ksiąg rachunkowych.
Alfa zapewnia m.in. prowadzenie ksiąg oraz reprezentowanie zleceniodawców przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Duże doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje to atuty, za sprawą których biuro ma liczne grono klientów. Od wielu miesięcy współpracujemy z osobami indywidualnymi posiadającymi swoją działalność i z większymi korporacjami.
W naszym mieście jest wiele firm księgowości, ale wynajmując Alfa Tax na pewno nie pożałujesz!

Subskrybuj Firma