Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Exodusinfo.eu przewóz osób busami do Niemiec i Holandii

Firma przewozowa Exodus gwarantuje swoim klientom przewóz busem z Polski do Niemiec, a także Holandii. Autobusy jeżdżą do miast takich, jak Berlin, Essen, czy też Breda, ale przewożą klientów też do mniejszych miasteczek.
Zastanawiasz się nad podróżą do Dortmundu, chcesz dostać się na lotnisko w Berlinie albo masz ochotę zwiedzić jedno z holenderskich miast? Autokar firmy Exodus podjedzie pod Twój dom i zabierze cię pod wyznaczony przez Ciebie adres! Podróż bez potrzeby przesiadania się – to jest to!
Wygodny transport, ubezpieczenie podróży, najlepsze autokary oraz niskie opłaty to walory, które wyróżniają firmę Exodus na polskim rynku.
Przedsiębiorstwo Exodus zaprasza wszystkich podróżujących do bukowania biletów oraz zadawania dalszych pytań drogą mailową, jak również do odwiedzenia strony internetowej.

Kategoria: 
Adres firmy: 
, Wrocław, Polska
REGON: 
NIP: 
Telefon: 
+48 509 582 645
Google+: 
Facebook: 
Twitter: