Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Edukacja Nauka

WSM Sosnowiec

Dietetyka w sporcie, Organizacja i Zarządzanie, czy też i pielęgniarstwo – naukę na tych i innych kierunkach studiów gwarantuje Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu.
Szkoła medyczna w Sosnowcu zapewnia swoim studentom dobre przygotowanie do wykonywanego zawodu, dużą pulę stypendiów, jak również możliwość zdobywania umiejętności w wielu obszarach.
Zespół doświadczonych wykładowców, dobrze wyposażona baza dydaktyczna oraz rewelacyjna lokalizacja sprawiają, że WSM Sosnowiec jest jedną z najbardziej polecanych szkół medycznych na tym terenie.

WSM Sosnowiec

Tych, których interesuje zawód pielęgniarki, zawód ratownika medycznego bądź dietetyka mogą kształcić się na Wyższej Szkole Medycznej. Ponadto w prowadzonej przez nas szkole można też zrobić specjalizację w obszarze organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia. Możemy zaoferować studia pierwszego stopnia, studia pomostowe i studia magisterskie. Dzięki szerokiej bazie dydaktycznej, dobrze zaopatrzonej czytelni i dobrej jakości ćwiczeń studenci uczelni w Sosnowcu zdobywają dużą wiedzę, a co za tym idzie – gwarancję odnalezienia odpowiedniej posady.

Szkoła Językowa Global Language Academy Wrocław

Nauczymy Cię władania językiem obcym, przygotujemy do egzaminu maturalnego albo do otrzymania certyfikatu PET etc. To wszystko proponuje Ci szkoła Global Language Academy z siedzibą we Wrocławiu. Jesteśmy profesjonalną placówką, w której uczą wyszkoleni lektorzy m.in. z Stanów Zjednoczonych, Polski. Proponujemy różnorodne poziomy nauki języków i długość kursów. Języków uczymy w małych grupach bądź podczas kursów prywatnych. Proponujemy m.in. język: portugalski lub grecki. Stawiamy na skuteczne, a równocześnie komfortowe nauczanie, przy wykorzystaniu metody komunikacyjnej.

Wyższa Szkoła WSTE

Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna ma siedzibę w Szczecinie i zapewnia bogatą ofertę kierunków. WSTE zatrudnia nowoczesną grupę nauczycielską, obiecującą bardzo dobrą jakość nauki. Wyższa Szkoła Techniczno – Ekonomiczna przyjmuje kandydatów z całej Polski. Poprzez okres naszej działalności wyedukowaliśmy wielu doskonałych ekspertów. E-mail: rektorat(at)wste.szczecin.pl.
Wste.szczecin.pl - strona www

Jeżyki Warsztaty dla dzieci

Prywatne Przedszkole Jeżyki udostępnia podopiecznym duży katalog warsztatów i fachową opiekę odpowiedniej kadry. Nasi pracownicy to fachowcy tacy jak logopeda i terapeuta. W przedszkolu na Jeżycach dzieci mają szansę doskonalić rozwój ruchowy, uczyć się języka angielskiego oraz brać udział w warsztatach teatralnych. Nasza kadra to pedagodzy z odpowiednim nastawieniem do przedszkolaków – pracujący z pasją. Nasi podopieczni odkrywają własne, do tej pory nieznane kompetencje, też na odpowiednio zagospodarowanym placu. Tutaj bowiem m.in.

Przedszkole Mądry Maluch

Placówka dla dzieci Mądry Maluch jest niepublicznym przedszkolem dla najmłodszych. W Przedszkolu Mądry Maluch dzieci bawią się w wygodnych pomieszczeniach i na bezpiecznym placu zabaw. Jednostka przyjmuje dzieci z Rumii. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją placówki http://madrymaluch.edu.pl/kontakt.html. Ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia, tel. 698-719-060.

Witryna - madrymaluch.edu.pl

Subskrybuj Edukacja Nauka