Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Doradztwo finansowe

Eko Claim - odszkodowania

Spółka Eko Claim mająca swoją siedzibę w UK oferuje fachową pomoc w uzyskaniu rekompensaty z powodu wypadku na obszarze Zjednoczonego Królestwa.
Grupa wykwalifikowanych pracowników z firmy Eko Claim występuje w imieniu klienta w negocjacjach z adwokatem, przygotowuje tłumaczenia potrzebnych dokumentów, jak również bierze udział w procesie o odszkodowanie. Wypadek przy pracy, tudzież kolizja samochodowa w na Wyspach? – Obecnie uzyskanie rekompensaty jest zaskakująco proste!

Omega Project – Obsługa inwestycji

Marzysz o tym, żeby Twoja inwestycja była wykonana zgodnie z koncepcją i Twoimi oczekiwaniami? Przekaż ją takiemu przedsiębiorstwu jak Omega Project z Poznania. Sprostamy warunkom dyktowanym nawet przez najbardziej wymagających przedsiębiorców. Trudnimy się pełną obsługą każdego przedsięwzięcia inwestycyjnego. Można nam zlecić np. zarządzanie procesem inwestycyjnym w zakresie budownictwa mieszkaniowego, czy przemysłowego. Wysokie kwalifikacje, dobry kontakt z klientem oraz rzetelność to atuty, za sprawą których spółka może cieszyć się stale rosnącym gronem klientów.

Firma Agrobankier – Kredyty dla Rolnictwa

Chcesz unowocześnić swoje gospodarstwo rolnicze? Możesz skorzystać z doświadczenia specjalistów z firmy AGROBANKIER. Główna siedziba mieści się na terenie Bydgoszczy, ale zatrudnianych przez nas specjalistów wyszukasz też w innych miastach. Pomożemy Ci znaleźć środki na kupno nowoczesnego sprzętu przykładowo do ochrony roślin, jak i zwierząt, środków ochrony roślin albo każdego dowolnego celu. Dzięki doświadczonej grupie pracowników, wysokiej jakości pracy i szybkiej realizacji zadań, firma może pochwalić się coraz większym zaufaniem wśród rolników.

OMEGA Project Sp. z o.o.

Spółka Omega Project, która posiada wieloletnie doświadczenie, jak i stabilną pozycję na polskim rynku, zajmuje się wielobranżowym nadzorem inwestycji w zakresie budownictwa handlowego, jednorodzinnego, czy też instytucji państwowych. Trudnimy się szeroko rozumianą obsługą różnych inwestycji. Naszemu przedsiębiorstwu można powierzyć np. nadzór inwestorski w zakresie budownictwa mieszkalnego lub przemysłowego. Zapewniamy np.: opinie budowlane, wyceny nieruchomości, przeglądy okresowe obiektów. Ponadto wykonujemy opisy techniczne obiektów o charakterze edukacyjnym, sportowych oraz innych.

ITTI w Poznaniu

Przedsiębiorstwo iTTi to atrakcyjny pakiet usług łączących się z nowoczesnymi oprogramowaniami ICT oraz uzyskiwaniem przydatnych dotacji z UE. Opieramy się o uznane standardy, np. ISO 27001. Najważniejsze obszary działalności obejmują m.in. badania rynkowe. Naszej spółce można powierzyć również przygotowanie analiz ewaluacyjnych technikami m.in. ilościowymi (ankiety internetowe etc.) i zbiorcze usługi w zakresie zagwarantowania bezpieczeństwa danych osobowych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.

ITTI Spółka z.o.o.

Spółka ITTI, która ma siedzibę w Poznaniu, zapewnia nowatorskie rozwiązania w zakresie ICT. Wykonamy profesjonalną analizę np. prawną, opracujemy koncepcję działania, pomożemy przy wyborze oferty a także w procesie optymalizacji kosztów. Proponujemy także audyt bezpieczeństwa itp. Naszej firmie można zlecić też opracowanie badań opinii metodami m.in. ilościowymi (ankiety internetowe itp.) oraz kompleksowe usługi w zakresie zagwarantowania bezpieczeństwa danych osobowych.

Subskrybuj Doradztwo finansowe