Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Control System

Potrzebujesz solidnego partnera w obszarze zarządzania spółką? Rozpocznij współpracę z Control System w Gdańsku. Od dwóch dekad zajmujemy się tworzeniem najnowszych rozwiązań IT. Możemy zaproponować usługi stworzenia systemów informatycznych dla średnich i dużych firm i instytucji dostosowanych do spersonalizowanych wymagań, w obszarze np. aplikacji mobilnych. Dzięki współpracy z podmiotami doradczymi i po analizie oczekiwań w zakresie IT w firmie, pomagamy w staraniu się o fundusze z UE na ich wdrożenie. Control System zachęca kontrahentów z całego kraju do kontaktu telefonicznego, przejrzenia strony internetowej oraz do umówienia się na spotkanie w siedzibie firmy.

Kategoria: 
Adres firmy: 
18 A, Gdańsk, Polska
REGON: 
NIP: 
5830019072
Telefon: 
58 556 83 20
Google+: 
Facebook: 
Twitter: